Scroll to top

Teklif Al.

Teklif aşamasında kafanıza takılan sorular.

SEO Hizmeti için yapılan teklifler neye göre belirleniyor?

SEO hizmet tekliflerini etkileyen birçok faktör bulunmaktadır. Kullanılan yardımcı araçlar, sitenin yaşı, domain otoritesi, yapılacak çalışmalar, sitenin içerik miktarı ve müşterimizden gelen talepler fiyat oluşumunda etki göstermektedir.

SEO danışmanlık bedelini nasıl belirliyorsunuz?

SEO Danışmanlığı için müşterimizin sitesi için ön analiz süreci başlatırız. Ön analiz sürecinde, geçmişe yönelik trafik bilgisi, rekabetteki konumunuz, yükseliş ve düşüş yaşadığınız kelime grupları, Google güncellemelerine uygunluk durumunuz ve domain otoritesine bakılmaktadır. Bu bilgiler toparlanarak rapor haline getirildikten sonra müşteriye teklif ile birlikte sunulur.

Neden bir SEO uzmanı ile çalışmam gerekiyor?

Sitenizin SEO uygunluğunu kendiniz de yapabilirsiniz, bu konuda uzmanlaşmış, deneyim kazanmış bir ajans yardımı ile de gerçekleştirebilirsiniz. SEO ajanslarından yardım almanız, sitenizi en yüksek performansa çıkaracağı gibi zamanınızdan da tasarruf etmenize olanak sağlayacaktır.

Fakat sitenizin potansiyeli yükseltirken, yanlış verilen kararlar, anlık olarak yükselmek için düşünmeden yapılan çalışmalar ve iyi bir analiz yapmadan başlanan işlerde sitenizin zarar görmesine de neden olabilirler.

Bu yüzden SEO ajansı seçerken referanslarına, ön analiz süreçlerine, ajanstan tam olarak ne istediğinize, siteniz için istediğiniz geliştirmelere detaylı şekilde iki taraflı olarak iletişime geçmeniz gerekmektedir.

SEO çalışmaları bir ekip işidir. Aşağıdaki video’dan Google’ın SEO Uzmanlarını nasıl seçmeniz gerektiğini anlatan videoya ulaşabilirsiniz.

SEO Uzmanı seçerken dikkat etmeniz gerekenler
Teklif Aşaması süreçleri neler?

Teklif aşamasında, sitenizi ön analiz sürecine alıyoruz. Bu süreçte teknik eksiklikleri, One-Page / Off-page SEO değerlerinize, içerik kalitenize ve genel hatlarıyla site yapınızı nasıl oluşturduğunuza bakıyoruz.

 

Ön analiz sürecimiz bittikten sonra bu durumları size sunuyoruz ve gerekli olan güncellemeleri, nasıl bir yol izleyeceğimizi, beklentilerinizi, hedeflerinizi tam olarak anladığımız bir toplantı gerçekleştiriyoruz.

 

Google aramalarındaki sıralamaya odaklanmak yerine, şirket varlığınızı bilinir, internet ortamında görünebilir ve gelişmiş bir yapıya büründürüp, dijital alanlarda itibarınızı yükseltiyoruz.

Teklif formu.

Teklif gönderebilmemiz için formu doldurabilir veya [email protected] adresine mail atabilirsiniz.

Careers

Yaratıcı ekibimizde
yer almak ister misiniz?

Yaratıcı fikirlerin ışığında toplanan çalışma arkadaşlarımızın yanında yer almak ve bizimle birlikte kariyerinize devam etmek ister misiniz?