Scroll to top

­­ ­ facebook&
instagram
linkedin.

Strateji planlama

Sosyal Medya Danışmanlığı

What we do

Sosyal Medya Danışmanlığı nedir?

Sosyal Medya Yönetimi, doğru yöntemlerle ve yeterli datayla marka/kuruluşlara sosyal alanlarda etkileşim ve yeni kullanıcılar kazandırmak için yapılan tüm çalışmalara verilen isimdir.

Sosyal medya uzmanın yapacağı stratejik ve içerik planlamanın yanında takip ve değerlendirilmesi de gerekmektedir. Yapılan paylaşımlardan elde edilen bilgilerin test senaryolarına dönüştürülmesi, veriden elde edilen bilgilerin doğru görselleştirme yöntemleriyle hikayelerinin çıkarılması ve tüm bu işlemlerin sonucunda veri odaklı kararlar alınması ile sosyal medya analizi içerisine girmektedir.

Sosyal Medya Danışmanlığı nasıl yapılır?

Sosyal Medya Yönetimi, Sosyal medya reklam ve pazarlama stratejilerini oluşturmanın yanında, kurumunuz için özel kampanyalar, etkinlikler, anketler ve hizmetinizle ilgili sorulara yanıt verilecek bir iş olarak tanımlanmaktadır.

Markanızın/Kuruluşunuzun online itibar yönetimine doğrudan katkı sunacak ve internet ortamındaki görünürlük performansını en üste çıkartacak çalışmalardan biridir.

Sektörünüzde ve rakiplerinizde eksik olan reklam kampanyaları ve kullanıcı etkileşimlerini analiz ederek markanızın öne çıkmasını sağlayacaktır.

Arama Motoru Optimizasyonu
“It's totally customizable with the theme settings, its compatible with a tonne of important plugins and the support is outstanding.”
Ramazan Can Pekcan

Co-founder, Kitap Değişimi

Digital Marketing
“5 yıldızlık çalışan SEO Ajansı. Neyi, nasıl neden yaptıklarını bilen bir grup. Seoz ile çalışmaktan ve iş ortakları olmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz. “
Furkan Kara

Project Manager, Doğan Bebek

Say hello

Teklif almak için iletişime geçin.

İletişime geç

Email adresimiz

Projenizle ilgili sorularınız için;
[email protected]

Geri kalan tüm merak ettikleriniz;
[email protected]