BAŞLANGIÇ

Performans Pazarlama nedir?

Dijital kanallar üzerinden yürütülen tüm reklam çalışmalarını kapsayan pazarlama stratejisine Performans Pazarlama denilmektedir.

Bilinen geleneksel pazarlama modellerine göre daha gelişmiş, ölçülebilir ve hedeflenen kitleye en iyi performansla ulaşılabilen dimanik olarak da müdahale edilebilen reklam modelidir.

image

NELERİ KAPSAMAKTADIR

Performans pazarlama nasıl yapılır?

İnternet ortamında reklam verilebilecek tüm alanları kapsayan reklam modelidir. Arama motorlarındaki arama sonuç sayfalarında gösterilen reklamlardan, görüntülü reklam ağları içerisindeki Facebook, Youtube, Twitter, Linkedin, Instagram, Yandex gibi alanlar yine performans pazarlama içerisinde yer almaktadır.

Birçok farklı dijital pazarlama araçları üzerinden oluşturulan kampanyaların performansları anlık olarak müdahale edilebilir ve geliştirilebilir bir yapıdadır.

Hedeflenen kullanıcı grubu her dijital pazarlama aracına özel kampanya teklif ve maliyet stratejileri oluşturulup markanız/ürününüz için en iyi performans veren dijital reklam aracı bulunur ve reklam planlaması buna göre tasarlanır.

image
image
image

Ölçülebilir dijital reklam performansı

Üretken platform

Dijital ortamlarda ölçülebilir,görünülebilir ve en iyi performansı almanın en kolay yöntemi.

Anlık müdahale edilebilirlik

Reklam performansınız rakiplerinizin gerisinde kalmasın.

Özel kitle hedeflemesi

Markanızın veya ürününüzün hitap edeceği en iyi kitleyi özel olarak seçerek daha iyi bir performans almasını sağlayabilirsiniz.

image

SOME LOVELY FEEDBACK FROM OUR CLIENTS

Mutlu müşterilerimiz bizim hakkımızda söyledikleri

R10.Net’i devir aldığımdan beri yanımda olan SEOz ekibi , R10’un marka gelişim sürecinde, yeniliklerinde ve SEO alanındaki hedeflerimizi belirleme konusunda ki doğru adımları ile başarımızın kalıcı olmasını sağladı. Mücadelesi yüksek bir pazarda SEOz gibi bir çözüm ortağı ile çalışıyor olmak en büyük avantajlarımızdan biri.

COŞKUN ÇETİN

SEOz’un en dikkat çekici özelliklerinden biri daima çözüm odaklı ve hızlı çözümler üretebilmeleri. Analizler, çözümler ve raporlar her zaman bizi geliştirecek ve ileriye taşıyacak şekildeydi. Teknolojiyi ve işinizi her zaman yakından takip ederek sizden her zaman bir adım önde oluyorlar.

HAMDİ ALTAN

Türkiye piyasasında tutunması zor olan bir uygulamayı SEOz’un başarılı yönlendirmesi ile birlikte projemizi hayata geçirdik. 1 ayda %248 fonlama alarak geliştirdiğimiz projeyi daha da ileriye taşıdıkları için kendilerine teşekkür ederiz.

EDA AVCI

Geliştirdiğimiz uygulamanın başlangıçtan çıkış aşamasına kadar yanımızda olan SEOz ekibi ile İngiltere, Amerika ve Türkiye pazarında güçlü bir giriş yapma imkanı bulduk. SEOz ekibinin doğru yönlendirmesi ile birlikte uygulamamızı doğru hedef kitleye sunarak başarı yakaladık.

Deniz Çelik