0542 540 87 92 [email protected] İzmir - Batman

Hizmetlerimiz

Siz isteyin, Biz yaparız!

Markanızı başarıya götürecek son adım

Hizmetlerimiz

14 yıllık deneyimimiz ile şekillendirdiğimiz hizmetlerimiz ile siz de mutlu müşterilerimiz arasında yer alabilirsiniz.

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal medya hesaplarınızın yönetilmesi ve markanızın daha büyük kitlelere ulaşmasını sağlamak adına yapılan çalışmalardır.

SEO

Arama sonuçlarında daha görünür olmak ve marka görünürlüğünüzü arttırmak için yapılan çalışmalardır.

Performans Pazarlama

Performans pazarlama dijital’de dijital pazarlama kanallarında reklam yayınlamaya uygun tüm alanları kapsamaktadır.

Google AdWords Danışmanlığı

Markanız/websiteniz için yapacağınız reklam çalışmalarını sizler için hazırlayıp ilerleyen süreçte optimizasyon çalışmaları için analiz etmekteyiz.

App Store Optimizasyonu (ASO)

Appstore ve Google Play Store aramalarına uygun çalışmalar ile mobil uygulama ASO çalışamasıdır.

İçerik Üretimi

Dönüşüm sağlayan, son Google güncellemesi uyumlu içerikler ile sıralamanız ve kullanıcılarınız için kalıcı içerik üretim çalışmalarıdır.


Üst sıralara oynayın

Satışlarınızı Yükseltin

Arama motorlarında daha üst sıralarda yer alarak ürünlerinizi/hizmetinizi daha çok kullanıcıya ulaştırabilirsiniz. 

İnternet ortamındaki bilinirliğinizi en yüksek seviyeye çıkartabilirsiniz. Kullanıcıların %75 bir hizmet almadan önce internette firmayı araştırdığını biliyor muydunuz?

Verilere Güvenin

The ROI Analizi

Yatırım yapmanızın size ne getirdiğini gösteren değere ROI (Rate of Income) yani yatırım getirisi anlamına gelmektedir. 

Kafanıza takılanlar ve Merak ettikleriniz

Bize Sıkça Sorulan Sorular

SEO hizmet tekliflerini etkileyen birçok faktör bulunmaktadır. Kullanılan yardımcı araçlar, sitenin yaşı, domain otoritesi, yapılacak çalışmalar, sitenin içerik miktarı ve müşterimizden gelen talepler fiyat oluşumunda etki göstermektedir.

SEO Danışmanlığı için müşterimizin sitesi için ön analiz süreci başlatırız. Ön analiz sürecinde, geçmişe yönelik trafik bilgisi, rekabetteki konumunuz, yükseliş ve düşüş yaşadığınız kelime grupları, Google güncellemelerine uygunluk durumunuz ve domain otoritesine bakılmaktadır. Bu bilgiler toparlanarak rapor haline getirildikten sonra müşteriye teklif ile birlikte sunulur.

Hedeflediğiniz anahtar kelime, sektör rekabeti, sitenizin yayın geçmişi, ve pazar alanı büyüklüğüne göre değişiklik göstermektedir. Müşterilerimiz için özel olarak oluşturduğumuz yol haritası ve örnek çalışmaları görmek için fiyat teklifi yapabilmemiz için buradan teklif talebi oluşturabilirsiniz.

SEOz sadece bir danışmanlık şirketidir. Sitenizin ihtiyacı olan teknik alt yapıyı kodlamaya ve problemleri düzeltme kısmında yardımcı olamamaktadır.

Siteden siteye göre değişiklik gösterdiği için kesin net ve belirli bir ücret verilmemektedir. Hizmet teklifini etkileyen unsurlardan en önemlileri, kullanılan ek araçlar, sitenin kapasitesi, yapılacak çalışmalar, müşteriden gelen talepler ve rekabet zorluğu buna etki etmektedir.

SEO uzun emek verilmesi gereken ve yorucu bir süreçtir. Dijital pazarlamada ki reklam yayınlama araçları ise kısa vadede bütçenize bağlı olarak değişen bir performans göstermektedir.

* SEO geri dönüşü uzun ve kalıcıdır, Google Ads ise anlık ve etkisi değişmektedir.
* Düzgün bir SEO Danışmanı ile güncellemelerden çok etkilenmeden uzun süre boyunca yerinizi koruyabilirsiniz, Google Adwords ile paranızı zamanında ödediğiniz sürece aynı yerinizde kalacaksınızdır.
* SEO’da birçok alanda, hiç analiz edilmeyen alanlarda bile organik trafik kazanırken, Google Ads ‘da sadece belirlediğiniz kelime öbeklerinden trafik alabilirsiniz.

Google AdWords hizmetimizde bizimle çalışacak müşterilerimize tek bir reklam yayınlama aracından ziyade bütün kanallardan ve o kanallardan en iyi şekilde optimize edilmiş bütçe ile pazarlama stratejilerine başlamaları kendileri için verimli olacaktır.

Müşterilerimizi mutlu etmek için çalışıyoruz

Mutlu müşterilerimiz arasında yerinizi alın.