0542 540 87 92 [email protected] İzmir - Batman

Biz Kimiz?

sahne arkasındaki kişileri tanıyın

Gücü Hissedin!

SEOz‘un misyonu, markanızı internet ortamında görülebilir ve müşterilerinize ulaşılabilir hale getirmektir. 

Hedeflerimiz arasında, her müşterimizin sorunlarının ve problemlerinin ayrı olduğunu biliyor ve buna göre çözüm üretirken işimize sıfırdan başlar gibi ilgileniyoruz. 

Zamanın Ötesinde

14 yıldır SEO alanında uzman danışmanlarımız ve ekibimiz ile markanızın ihtiyacı olan tüm çözümü sizlerin ayağına getiriyoruz.

SEO sonuç odaklı bir iştir. İş ortaklarımız ile 14 yıldır en etkili performansı göstermek ve sonuçları almak için çalışıyoruz. Sizi de aramızda görmek isteriz.

Durmayı Sevmeyiz

Arama motoru optimizasyonu güncellenen ve kendini geliştiren bir yapıdadır. Geri de kalamaz veya eskiden bildiklerinizi her zaman doğru olarak kabul edemezsiniz.

Keşif Tutkusu

Danışmanlarımız ve uzmanlarımız potansiyel müşterilerimiz için keşif yapmayı ve her müşteri için özel çözümler üretme yeteneğine sahiptir.

Adım adım ilerlemek

Her müşterimizin ihtiyaçlarını anlamak ve performanslarını arttırmaya yönelik yaptığımız toplantılar ile oluşturduğumuz proje planımız ile ilerlemekteyiz.

İşleri basitten Alalım

Müşterilerimizin kendi işlerine vakit ayırmaları ve raporlarımızda kaybolmamaları için bütün olayı oldukça basit bir şekilde aktarmaktayız.

 

Yenilikçi Bakış Açısı

Sıkı çalışma ve doğru Karar Başarıyı getirir

SEOzitibar yönetimi, arama motoru optimizasyonu, sosyal medya yönetimi, data analizi, içerik yönetimi, Google AdWords Danışmanlığı ve SEO danışmanlığı alanında benzersiz bir şekilde tasarlanan yol haritasına ve çözümlere sahiptir. 

Kendi oluşturduğumuz yardımcı araçların yanında birçok premium araçta kullanmaktayız. Aşağıdaki butondan hizmetlerimize ulaşabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ekibimiz ile tanışın

Sizi başarıya götürecek Gizli Kahramanlar

Onlar olmadan bu işleri başaramazdık

Faruk AKSOY

Founder

Yigit AKSÜT

SEO Specialist

İş Ortaklarımız

Mutlu Müşterilerimiz

Bizimle çalışıp mutlu olan müşterilerimize göz atın.

Gizliliğe önem verdiğimiz için tüm müşterilerimizi sizle paylaşamıyoruz.

r10-referanları
ayakkabi-cantam-referans
istanbul-implant-logo
fikirsan-referans
novara-polikinligi-logo
dogan-bebe-logo

Daha fazla kişiye ulaşmak ister misiniz?

Birlikte başarabiliriz