Scroll to top

Biz Kimiz?

Sıkı çalışma ve
doğru karar
başarıyı getirir.

Durmayı sevmeyiz

Arama motoru optimizasyonu güncellenen ve kendini geliştiren bir yapıdadır. Geri de kalamaz veya eskiden bildiklerinizi her zaman doğru olarak kabul edemezsiniz.

Keşif Tutkusu

Danışmanlarımız ve uzmanlarımız potansiyel müşterilerimiz için keşif yapmayı ve her müşteri için özel çözümler üretme yeteneğine sahiptir.

İşleri Basitten Alalım

Müşterilerimizin kendi işlerine vakit ayırmaları ve raporlarımızda kaybolmamaları için bütün olayı oldukça basit bir şekilde aktarmaktayız.

Adım Adım İlerlemek

Her müşterimizin ihtiyaçlarını anlamak ve performanslarını arttırmaya yönelik yaptığımız toplantılar ile oluşturduğumuz proje planımız ile ilerlemekteyiz.

Bizim Amacımız

Biz, yanlış bilgilere meydan okumaya ve farklı düşünmeye inanırız.

14 yıldır SEO alanında uzman danışmanlarımız ve ekibimiz ile farklı düşünmeye inanırız. Bizim süre gelen olgulara meydan okumamız, yaptığımız projeleri hedef odaklı, en iyi performansı gösteren ve sonuç odaklı yapıya büründürmektedir.

İş ortaklarımız ile 14 yıldır en etkili performansı göstermek ve sonuçları almak ve en iyi şekilde memnun etmeye çalışıyoruz.

Hedeflerimiz arasında, her müşterimizin sorunlarının ve problemlerinin ayrı olduğunu biliyor ve buna göre çözüm üretirken işimize sıfırdan, kendi işimiz gibi ilgileniyoruz.

yenilikçi bakış açısı

İş ortaklarımız
neler söylüyor.

Arama Motoru Optimizasyonu
``Markamızın SEOz ile çalışması hikayemiz içerik ekibimizin yeterli olmasına rağmen bilgileri kullanıcıların erişebileceği içerikleri oluşturamamakla başladı. SEOz, içerik yazarlarımızın ihtiyaçları teknik detayları ekibimize sağlayarak, zorlu sektörümüzde ki başarının anahtarı oldular.``
Gizli Müşteri

Co-founder

İtibar Yönetimi
``Yıllar boyunca kendileriyle uyumlu bir çalışma ortamı sağladığımız için çok mutluyuz. İçerik önerileri ve marka bilincinin artmasında SEOz'un bize katkısı çok fazladır. ``
Asil Nadir

Founder

Teknik Alt Yapı
``Sitemizin başarıya ulaşmasında yaşadığımız teknik zorlukları çözmekte SEOz'un yardımıyla üstesinden gelebildik. İyi bir teknik bilgi ve donanımı sahip olan SEOz, zorlu sürecimizi iyi analiz edip net ve spesifik bilgilerle sorunumuzu hızlı şekilde çözüm sağladılar.``
Laura Morton

UI/UX Designer, Colabrio

Projelerimizde sitenizi analiz etmek, one-page seo,off-page seo ve sitenizdeki bağlantıları en detayına kadar incelemek için kullandığımız araçlar.

Araçlar

Kullandığımız yardımcı
analiz araçları.

0
tamamladığımız
projeler.
0
saat projelerinize
zaman harcadık.

Let’s talk

Projeniz mi var?

Markanızı internet ortamında bilinir kılmak ve görünürlüğünü arttırmak için ufak birkaç bilgi verdikten sonra size yaptığımız analiz ile ulaşabiliriz.